KAMPERY – produkcja elementów do zabudowy pojazdów

Z roku na rok kampery stają się coraz bardziej popularne. Już nie tylko firmy, ale także osoby prywatne podejmują się samodzielnej przebudowy samochodów dostawczych, przerabiając je na komfortowe  pojazdy do dalekich wypraw.  Pozwala to znacznie zmniejszyć koszty – zakup samochodu dostawczego i jego przeróbka kosztuje o wiele mniej, niż kupno gotowego kampera, a jednocześnie pozwala na urządzenie pojazdu według gustu i potrzeb właściciela.

 

Najczęściej stosowanym surowcem do urządzenia kampera  jest sklejka. Materiał ten jest lekki, wytrzymały, a jednocześnie trwały i łatwy w obróbce. Po zalaminowaniu lub zafornirowaniu nadaje się nie tylko do budowy mebli, ale także do wykonania okładzin ścian, sufitów oraz podłogi kampera.

 

Korzystając z wieloletniego doświadczenia przy obróbce sklejek na potrzeby producentów jachtów oraz drzwi uruchomiliśmy również produkcję elementów do zabudowy kamperów.

Korzystamy z własnej bazy magazynowej sklejek o różnych grubościach i masie. Wykonujemy fornirowanie lub laminowanie dowolnym materiałem wybranym i wskazanym przez klienta. Za pomocą pięcioosiowego CNC możemy również wyciąć dowolne kształty według  projektu klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług

 

  Kamper bok łóżkaKamper fronty szafek  Kamper bok łóżka   Kamper szuflady BLUM Kamper szafki podsufitowe  Kamper szafka 1

 

Kamper sklejka CNC  Kamper elementy łóżka  Kamper elementy mebli 2  Kamper elementy mebli 3  Kamper frez CNC  Kamper sklejka laminowana